Start / Pomoc publiczna / Pomoc publiczna w 2010 r.

 

 

INFORMACJA  O  UDZIELONEJ  POMOCY  PUBLICZNEJ  ZA  2010 r.

która  jest  wypełnieniem  art.37 ust.1 pkt.2 lit. g  ustawy o finansach  publicznych - wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej

 

 

Lp

 

Rodzaj pomocy

 

Imię i nazwisko, nazwa beneficjenta pomocy

 

Podstawa prawna udzielonej pomocy

 

Przyczyna udzielenia pomocy

 

Organ udzielający pomocy

 
 

 

1.

 

Ulga inwestycyjna

- program pomocowy E 54

 

Józef Niemyjski

Waldemar Kosiński

Andrzej Niemyjski

Ireneusz Skowroński

Jacek Niemyjski

 

art.13 ust.1 pkt.1 ustawy o podatku rolnym

 

 

Ulga ustawowa

 

 

Wójt

 

 

1.

 

Ulga z tytułu nabycia gruntów

- program pomocowy E 54

 

Barbara Olendzka

Tadeusz Moczulski

Renata Moczulska

Anna Zabłocka

Marek Zabłocki

 

art.12 ust.1 pkt.4 ustawy o podatku rolnym

 

 

Ulga ustawowa

 

 

Wójt

 

 

 

 

 

2.


Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej - program pomocowy

NN 40/2006


 

Abram Janusz

Angielczyk Adam

Angielczyk Stanisław

Angielczyk Zenon

Antoszuk Halina

Antoszuk Stanisław

Anusiewicz Andrzej

Barszczewski Piotr

Bobel Adam

Bobel Anna

Bogdanowicz Sylwester

Bogucki Tadeusz

Bogucki Zbigniew

Boratyńska Halina

Borek Anna

Borek Janina

Choromański Henryk

Czapska Gabriela

Czerwińska Barbara

Daniluk Janina

Dominiuk Grzegorz

Fiedorczuk Tadeusz

Filipowicz Krzysztof

Fronc Ryszard

Gałecki Andrzej

Gałecki Michał

Gawrysiak Michał

Gawrysiak Wojciech

Gnatowski Michał

Goliński Sylwester

Grabowska Beata

Hanus Krzysztof

Ilczuk Daniel

Iwańczuk Błażej

Iwańczuk Krzysztof

Iwańczuk Paweł

Jakubowski Robert

Jarosz Sławomir

Kaczor Zdzisław

Kaliszewski Wojciech

Karpiński Michał

Karpiński Piotr

Kipa Irena

Klausa Irena

Koc Andrzej

Koc Helena

Koc Jan

Koc Jarosław

Koc Krzysztof

Koc Sławomir Wincenty

Koc Tadeusz

Koc Tadeusz

Koc Wojciech

Koczewski Piotr

Konicki Zygmunt

Kopeć Aleksander

Kopeć Wincenty

Kosiński Krzysztof

Kosiński Łukasz

Kosiński Rafał

Kosiński Waldemar

 

Kostro Halina

Kostro Janusz Stanisław

Kowalczuk Bogusław

Kowalczuk Piotr

Krasowska Krystyna

Kryński Adam

Kryński Andrzej

Kryński Krzysztof

Kryński Piotr

Kryński Stanisław

Krystosiak Stanisław

Kuczyński Michał

Kwiatkowski Jan

Leszczyński Tadeusz

Lipski Marek

Litwińczuk Zbigniew

Łempicka Joanna

Łempicki Stanisław

Łuba Tadeusz

Ługowski Tadeusz

Maciejczuk Wiesław

Markowski Jarosław

Markowski Mariusz

Markowski Stanisław

Matanowski Mirosław

Michalczuk Jan

Michalczuk Tadeusz

Moczulska Małgorzata

Moczulski Jacek

Moczulski Marcin

Moczulski Rafał

Moczulski Tadeusz

 

Muczyński Jakub

Niemyjski Andrzej

 

Niemyjski Andrzej

Niemyjski Andrzej

Niemyjski Jacek

 

Niemyjski Jan

Niemyjski Jan

Niemyjski Jerzy

Niemyjski Józef

 

Niemyjski Kazimierz

Niemyjski Kazimierz

Niemyjski Łukasz

Niemyjski Marek

Niemyjski Michał Wincenty

Niemyjski Mirosław

Niemyjski Mirosław Marek

Niemyjski Piotr

Niemyjski Piotr

Niemyjski Ryszard

Niemyjski Sławomir

Niemyjski Stanisław

Niemyjski Stanisław

Niemyjski Stanisław

Niemyjski Szczepan

Niemyjski Tadeusz

Niemyjski Tadeusz

Niemyjski Tomasz

Niemyjski Wawrzyniec

Niemyjski Zbigniew

Niemyjski Zdzisław

Nieroda Michał Adam

Niewiński Waldemar

 

Olędzki Kazimierz

Olszewski Edward

Olszewski Józef

Olszewski Kazimierz

Olszewski Kazimierz

Olszewski Tadeusz

Olszewski Tadeusz

Otap Andrzej

Pałaszewski Jan

Pampuch Wiesław

Paprocki Andrzej

Paprocki Sławomir

Parafia Rzymskokatolicka Niemyje Nowe

Parafia Rzymskokatolicka Rudka

Parzonko Adam Jarosław

Parzonko Marcin

Pietraszko Józef

Pietraszko Romuald

Pławińska Katarzyna

Popławski Władysław

Porucznik Andrzej

Porucznik Renata

Porucznik Tadeusz

Półtorak Aneta

Półtorak Ireneusz

Półtorak Mariusz

Puchalski Ryszard

Puchalski Sylwester

Puchalski Tomasz

Radziszewska Beata

Rudkowski Zenon

Rutkowski Stanisław

Sak Józefa

Sak Mirosław

Seta teresa

Siemieńczuk Maciej

Sikorski Zdzisław

Skowroński Ireneusz

 

 

Skowroński Jan Franciszek

Skowroński Krzysztof

Smolarczuk Janina

Smolarczuk Krzysztof

Smorczewski Tadeusz Edmund

Sopek Adam Zbigniew

Sopek Krzysztof

Sopel Ewa Joanna

Styczyńska Maria Jolanta

Szmurło Krzysztof

Szymborski Jarosław

Święcki Andrzej

Trusiak Roman

Twarowski Andrzej

Twarowski Jan

Tymiński Andrzej

Tymiński Krzysztof

Warmijak Krzysztof

Warmijak Tadeusz

Wasilczuk Tomasz

Wasilewski Michał

Waszczuk Heronim

Wilanowski Wiesław

Wiński Michał

Wiński Ryszard

Wojeński Dariusz

Wojno Jerzy

Woroszył Michał

Wróblewski Marek

Wyszyński Sławomir

Wyszyński Wojciech

Zabłocka Anna

Zabłocka Elżbieta

Zabłocka Małgorzata

Zabłocki Bogdan Jerzy

Zabłocki Zenon Jerzy

Zagroba Mariusz

Zalewski Grzegorz

Zalewski Wiesław

Zamachowska Wiesława

Zgiet Urszula teresa

Żero Stanisław

Żochowski Jan

 

 

 

 

 

art.5 ust.1 ustawy o zwrocie podatku akcyzowego

 

 

 

 

Dotacja celowa z budżetu państwa

 

 

 

Wójt

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA ZA 2010r.

która  jest  wypełnieniem  art.37 ust.1 pkt.2 lit. f  ustawy o finansach  publicznych - wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł

 

Lp

 

Wyszczególnienie

 

Imię i nazwisko, nazwa podatnika

 

Kwota udzielonej pomocy w zł

 

Organ udzielający pomocy

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulga inwestycyjna (art.13 ust.1 pkt 1 ustawy o podatku rolnym)

 

 

 

Józef Niemyjski

Waldemar Kosiński

Andrzej Niemyjski

Ireneusz Skowroński

 

 

 

 

 

 

 

Wójt

 

 

 

 

 

Rudka,dnia 23 maja 2011r.

 

 

 

 

 

 

Autor: Agnieszka Dominiuk
Data wprowadzenia do BIP: 2011-05-30
Data publikacji: 2011-05-30
Data modyfikacji: 2011-05-30
Drukuj